KONTAKT

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu ?

Skontaktuj się z nami...

 


Tel +48 42 715 12 14
Kom +48 501 040 069

 

markoflash@markoflash.pl

ul.Czerwińskiego 8
95-100 Zgierz


ZMIENILIŚMY LOGO !!!


O FIRMIE

  

MARKO FLASH jesteśmy małą firmą,która  tylko od 1989 roku ( to już ponad 25 lat )   produkuje studyjne oświetlenie  FOTO-VIDEO-FILM. 

 Od początku zajmujemy się produkcją  studyjnych lamp błyskowych i osprzętem do  wyposażenia studiów(systemy zawieszenia i  sterowania teł, systemy zawieszenia   sufitowego lamp, tła i rekwizyty studyjne. 

 Wszystko co jest potrzebne aby stworzyć  jak największy komfort pracy w studio. 

 Posiadamy już duże doświadczenie w tym  rozległym temacie jakim jest światło w  studio i chętnie dzielimy się swoją wiedzą.

 

 

Pomagamy klientom zaprojektować i wyposażyć kompleksowo każde studio, w zależności od celu jego przeznaczenia i warunków lokalowych.

 

Posiadamy sprzęt zarówno dla bardzo zaawansowanych fotografów i filmowców jak i dla firm i osób stawiających pierwsze kroki w tej branży.

Od dziesięciu lat jesteśmy bezpośrednim importerem lamp z Chin i wyposażenia do nich. W przeciwieństwie do nowo powstałych "profesjonalnych" firm, które rozpoczęły sprzedaż podobnych artykułów, nie nazywamy tych lamp i żarówek błyskowych super profesjonalnym oświetleniem studyjnym.

 

 Towar który sprowadzamy jest troszkę "inny". W swojej ofercie towarowej staramy się zapewnić przede wszystkim najwyższą jakość - krótko mówiąc wiemy co importować i do czego to służy.

 

Ponad 26 lat w tej branży czegoś nas nauczyło .

 

 
 

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.

Marek Tomczak