KONTAKT

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu ?

Skontaktuj się z nami...

 


Tel +48 42 715 12 14
Kom +48 501 040 069

 

markoflash@markoflash.pl

ul.Czerwińskiego 8
95-100 Zgierz


ZMIENILIŚMY LOGO !!!


Czur ET25 Pro - profesjonalny skaner laserowy A4/A3 do książek, dokumentów, starodruków

990
Dostępność:
Dostępne
szt.
4 100,00 zł3 590,00 zł

NOWOŚĆ FIRMY CZUR !

SKANER O ROZDZIELCZOŚCI 25 MEGAPIKSELI

SMART WEEK !MEGA PROMOCJA !Firma Marko Flash jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem
skanerów CZUR na Polskę
Czur ET 25 Pro
to profesjonalny skaner książek, dokumentów, starodruków, obsługujący formaty aż do A3, idealny dla firm, kancelarii i profesjonalistów. Pozwala łatwo, szybko i wygodnie skanować dokumenty, książki, formularze, faktury a także stare archiwa bez ryzyka ich zniszczenia. Niewielki oraz prosty w użyciu. Został specjalnie opracowany do biur rachunkowych, kancelarii prawniczych, notarialnych, bibliotek, szkół itp. w celu archiwizacji i obróbki OCR dokumentów.

Skaner jest wyposażony w inteligentne algorytmy przetwarzania obrazu do automatycznego przycinania i korekcji nachylenia, co dodatkowo poprawia jakość skanowania.

Jedyny na rynku skaner wyposażony w laserową korekcję zniekształceń, przekształcanie zakrzywionych stron z książki w precyzyjnie zeskanowane i poprawione obrazy nigdy nie było łatwiejsze, dzięki funkcjom wygładzenia zagięć, inteligentnego stronicowania i usuwania palców.

Te zalety sprawiają, że model ET 25 Pro to przełomowy inteligentny skaner zapewniający użytkownikom wygodne, wydajne i energooszczędne rozwiązania do skanowania.

 

Dla zainteresowanych, możliwość wykonania prezentacji skanera.